O autorze
Zakładki:
Często odwiedzane
Tu Kupuję
Ulubione blogi
Zwierzaki
Tagi
bramka email

Treść wiadomości

Twój podpis

Twój e-mail

Free Web Counter
piątek, 06 maja 2011
wieszaki dla chłopaków

Dziś mogę już pochwalić się wieszaczkami jakie zrobiłam dla synów mojej przyjaciółki. Wieczorem Borys i Wiktor będą mogli zawiesić na nich swoje kurtki, albo co tam będą chcieli :) Oczywiście zawieszą rączkami mamy, bo niespełna miesiąc temu skończyli roczek. Dwa wieszaki są utrzymane w kolorystyce zielonej z muppetami, a dwa w kolorystyce niebieskiej z autkami. Ten piąty to gift dla ich małego kolegi. Na drugiej stronie wieszaków namalowanie są ich imiona, więc się nie pomylą.

Wszystko malowane farbami akrylowymi i pociągnięte  półmatowym lakierem poliuretanowo-akrylowym.

wieszaki dla chłopców

poniedziałek, 04 kwietnia 2011
FUNK STENCIL...

Postanowiłam dzisiaj wreszcie pochwalić się swoimi osiągnięciami w stencilu :) Jak na razie wyszedł z tego tryptyk, ale toczą się juz rozmowy w sprawie czwartego obrazu do kompletu. Wszystkie są w stylu funk i zrobione są na płótnie o wym. 50x70cm każdy. Dwa pierwsze zrobione zostały w zeszłym roku, natomiast trzeci został dorobiony już na początku tego roku. Tryptyk malowany farbami akrylowymi.

tryptyk cz.1

tryptyk cz.2

tryptyk cz.3

 

piątek, 01 kwietnia 2011
Nietypowe jajko wiszące...

Specjalne zamówienie od mamy mojego Kochania... Konwencja kolorystyczna widoczna na załączonych fotografiach. Początkowy pomysł-niebieskie wzory kwiatowe robione decoupagem...Niestety obleciałam wszystkie dostępne w moim mieście sklepy z serwetkami i nic, wszędzie sezonowo - świąteczne kurki, kurczaczki, baranki, króliczki, bazie, żonkile i mnóstwo innych tylko nie niebieskich serwetek...uch...To postanowiłam sama stworzyć jakiś delikatny szablon i wyszedł stencil. Niebieski, a co...
Wycieniowałam jeszcze spód jajka, dołożyłam quillingowe kwiatuszki, trochę piórek, koralików i sizalu i wyszło coś takiego.

jajko wiszące stencil

tutaj kilka detali jajka

jajko wiszące - detale

jajko wiszące - detale


piątek, 25 marca 2011

Taca z bambusem...

Dagmara też całkiem niedawno obchodziła swe kolejne osiemnaste urodziny i z tej okazji dla niej też przygotowałam prezencik :) do kompletu podkładek pod szklanki, który już od dawna u niej się znajduje dorobiłam tacę tą samą techniką. Lubię stencil, więc jeśli mam możliwość, to chętnie z niego korzystam. Gdy znajdę chwilkę czasu to pokażę, co do tej pory zdziałałam.

taca dla Dagmary

taca dla Dagmary