O autorze
Zakładki:
Często odwiedzane
Tu Kupuję
Ulubione blogi
Zwierzaki
Tagi
bramka email

Treść wiadomości

Twój podpis

Twój e-mail

Free Web Counter
wtorek, 30 kwietnia 2013
Popielewo

Rany! Ja to dopiero jestem obibok i zapominalska :( Miałam wrzucić zdjęcia ze świetlicy w Popielewie, do której wysłałam paczkę. Paczka dotarła szybko, i to już miesiąc temu. Posłałam masę komponentów do robienia biżuterii i trochę słodkości w postaci budyniów i kiślu. No i obiecałam zrobić wpis na ten temat. No to robię, chociaż z ogromnym opóźnieniem. Dzieci były z paczki zadowolone, a robieniem biżuterii zajęła się nie tylko "płeć piękniejsza".

Popielewo świetlica rękodzieło violinowepasje Dzierżoniów

 

Popielewo świetlica rękodzieło violinowepasje Dzierżoniów

 

Popielewo świetlica rękodzieło violinowepasje Dzierżoniów

 

Popielewo świetlica rękodzieło violinowepasje Dzierżoniów

 

Popielewo świetlica rękodzieło violinowepasje Dzierżoniów

 

Dodaję jeszcze zdjęcie kartki wielkanocnej konkursowej, oraz powóz dla wójta :)

Popielewo świetlica rękodzieło violinowepasje Dzierżoniów

 

Popielewo świetlica rękodzieło violinowepasje Dzierżoniów


niedziela, 24 lutego 2013
Pomoc dla Popielewa

Kilka dni temu dostałam maila z prośbą o wsparcie wiejskiej świetlicy w Popielewie w woj. kujawsko-pomorskim

oto treść oraz kilka zdjęć przesłanych przez Panią kierownik świetlicy.

W tej chwili potrzebne są różne rzeczy, które umilą czas podopiecznym uczęszczającym na świetlicę. Oto treść pierwszego maila:


"Witam serdecznie jestem kierownikiem świetlicy wiejskiej w małej  miejscowości Popielewo województwo kujawsko-pomorskie.Uczęszczają na nią dzieci w wieku 0-16 roku życia, zajęcia świetlicowe odbywają się w piątek/sobota szukam sponsora na doposażenie naszej świetlicy wiejskiej w gry, puzzle itp.żywność ,sprzęt (drukarka,głośniki). Przeglądałam Pani blog i jestem zachwycona pani pracami.Może udałoby się z państwa strony zasponsorować kilka rzeczy które pomogłyby ozdobić naszą świetlice.Marlena Radziszewska"
treść maila nr 2
"Witam przyjmę wszystko co może posłużyć  jeszcze komuś  :odzież, puzzle, gry, książki, przybory szkolne, sprzęt agd,rtv za wszystko będziemy bardzo wdzięczni.Przesyłam zdjęcia z naszego pikniku który odbył się w lato oraz nasz bal karnawałowy na którym było mało osób z powodu choroby wielu dzieci.
Teraz troszkę o nas:
Jestem kierownikiem świetlicy od września ,nasze zajęcia odbywają się w piątek/sobota od 16/18.30 .Wspólnie z dziećmi gramy w piłkę,piłkarzyki,karty,gry.Organizuję zajęcia muzyczne bawiąc się wspólnie w karaoke.Mamy również zajęcia plastyczne na których teraz właśnie przygotowujemy prace do konkursu wielkanocnego który jest organizowany przez naszą gminę .Raz w miesiącu pieczemy ciasto naszym popisowym przepisem jest ciasto marchewkowe oraz muffinki to jest dopiero frajda dla dzieci. Nasza świetlica otrzymuje na rok 900 zł  z których to staram się zakupić jakieś przybory na świetlicę (kredki, plastelinę, bloki, kleje,farbki itp) ale jest ciężko bo to nie jest za wiele.Staram się szukać sponsorów na allegro ale ludzie nie są ufni co do takich zapytań o pomoc myślą po prostu że chcę to potem sprzedać , niektórzy piszą że mam iść do caritasu lub do opieki społecznej bo tam coś dają a ja tylko proszę o rzeczy które nie są już nam potrzebne i stoją na strychu lub w garażu. Kieruję swoją prośbę do ludzi wielkiego serca o pomoc dla naszej świetlicy ,jest to mała miejscowość Popielewo w województwie kujawsko-pomorskim z góry dziękuje w imieniu własnym i dzieci. Pozdrawiam:)"
podaję również na prośbę Pani Marleny mail do niej:

krowkakoni82@gmail.com
a oto zdjęcia od Pani Marleny :)

Popielewo świetlica wiejska kujawsko-pomorskie

Popielewo świetlica wiejska kujawsko-pomorskie

Jeśli posiadacie rzeczy, które nie są wam potrzebne, ale które nadają się jeszcze do użytku, i chcecie wspomóc świetlicę w Popielewie, to gorąco zachęcam do kontaktu z Panią Marleną. Wystarczy od każdego z nas jakiś mały drobiazg, puzzle, jakaś książka lub gra, blok rysunkowy albo kredki, żeby dzieci miały co robić. Bo świetlica to lepsze miejsce niż ulica...


niedziela, 17 lutego 2013
Kacper

Dzisiaj Dzień Kota, tak więc z tej okazji pokazuję mojego ;)

kot

kot

 

kot


środa, 18 lipca 2012
Wygrałam konkurs :)

Od jakiegoś już czasu w pracy słucham sobie radiowej czwórki, w której co rusz są jakieś konkursy smsowe. W kilku z nich wzięłam udział i jak to zwykle miałam nadzieję, że może coś uda mi się wygrać... Noooo i jakie było moje zaskoczenie jak po kilku sekundach po wysłaniu smsa z właściwą odpowiedzią dzwoni moja komórka. "Dzień dobry tu polskie radio program czwarty, proszę podać imię nazwisko i adres...zaraz porozmawiasz z Krzysiem na antenie tylko wycisz radio, wszystko będziesz słyszała w słuchawce. Poczekaj tylko minutkę aż skończy się piosenka. A jaka tam pogoda u was? czy już byłaś na urlopie? o już za chwile wchodzisz na antenę" itd...potem to już mało pamiętam, bo wystąpienia publiczne bardzo mnie tremują i jedyne o czym myślałam to to, czy oni tam mnie słyszą  i czy nie za szybko mówię, dla pewności odpowiedź zapisałam sobie jeszcze na kartce i cały czas trzymałam przed oczami ;))) no i udało się!!! Wygrałam książkę, ich nigdy dla mnie za wiele, książkę Deana Koontza pt. "Recenzja" Doszła dopiero dzisiaj, więc przez cały ten czas martwiłam się czy oby dobrze zapisali mój adres hi hi...

teraz poleży kilka dni, aż jej obecność w domu się uprawomocni...i zacznę ją czytać...

przesyłka, nagroda, książka, program czwarty polskiego radia, violinowepasje

przesyłka, nagroda, książka, program czwarty polskiego radia, violinowepasje


niedziela, 24 czerwca 2012
kot

Tak wygląda kotecek ;) gdy się nikt na niego nie paczy cały czas hi hi hi

kot kacper

kot kacper


środa, 09 maja 2012
Słodkości mniam mniam

A co tam będę pisać tylko o tej biżuterii... Chwila relaksu dla dwojga też się należy i do tego coś słodkiego mniam...

gofrrrrryyy z bitą śmietaną i owockami

gofry kupione, a śmietanę 36% sama ubiłam, tzn mikser ubiła, a ja tylko trzymałam :D

gofry na deser


niedziela, 18 marca 2012
Jak kot kuchnię remontował...

Kuchnia już zrobiona a to dzięki fachowcowi najwyższej jakości :)

kot kacper

kot kacper

kot kacper

kot kacper


wtorek, 13 marca 2012
Szalony grudnik

Remont w kuchni dobiegł końca, a przeniesiony tymczasowo do pokoju grudnik zaczął kwitnąć jak szalony pąków ma ze dwadzieścia już :)

grudnik

czwartek, 26 stycznia 2012
Ostatni etap metamorfozy...

No i ostatni etap mojej metamorfozy nastąpił wczoraj wieczorem :)

nowy image


piątek, 20 stycznia 2012
Trochę się zmieniłam

Trzy lata zapuszczałam włosy, i znów zabrakło do pasa parę centymetrów... Już były ciężkie, płaskie i nie układały się. Cały czas chodziłam w kucyku, więc postanowiłam coś z tym zrobić... Jeszcze tylko w przyszłym tygodniu kolor położę i będzie git.

przed:

przed

po:

po


 
1 , 2 , 3