O autorze
Zakładki:
Często odwiedzane
Tu Kupuję
Ulubione blogi
Zwierzaki
Tagi
bramka email

Treść wiadomości

Twój podpis

Twój e-mail

Free Web Counter
środa, 23 maja 2012
Tęczowa broszka soutache

Zainspirowana kolekcją tęczową Ani, którą można obejrzeć TUTAJ, postanowiłam zrobić jakiś dodatek biżuteryjny. Padło na broszkę :D

Broszka wykonana jest techniką haftu sutaszowego ( soutache). Do zrobienia jej wykorzystałam szklane koraliki spectra oraz szklane koraliki o średnicy 4mm i 2mm. W centralnej części umieściłam koralik z masy perłowej. całość podszyta z tyłu filcem. Wymiar broszki to 6,5cm x 4cm.

broszka sutasz soutache brooch hand made rękodzieło


środa, 04 kwietnia 2012
Broszka soutache 1

Sutasz bardzo mi się spodobał i postanowiłam zrobić kilka rzeczy do pokazania, nie koniecznie na sprzedaż, ale żeby poćwiczyć. Ostatnio jestem w trakcie popełniania wisiorka lub broszki to się okaże jak skończę. A teraz pokażę broszkę, jaką zrobiłam z myślą o jednej z moich przyjaciółek, która niedawno po raz trzynasty obchodziła osiemnaste urodziny :D

broszka sutasz soutache brooch


wtorek, 13 marca 2012
Kolczyki soutache 3

No to wyprodukowałam kolejną parę kolczyków sutaszowych, ufff ale się namęczyłam... Wiosną pachną :)))))))

Masa perłowa oraz kulki crackle i drobne szklane koraliki powlekane, z taka perłową poświatą, długość z biglem 8,7cm

kolczyki sutasz soutache earrings

kolczyki sutasz soutache earrings

piątek, 02 marca 2012
Kolczyki soutache

Oto drugie kolczyki soutache, które zrobiłam, jeszcze dużo brakuje im do ideału, ale powiem, że jestem zadowolona z efektu mojej pracy :)

kolczyki soutache violinowepasje biżuteria hand made rękodzieło

kolczyki sutasz soutache earrings

sobota, 18 lutego 2012
Sutaszowa przywieszka

Moja pierwsza sutaszowa przywieszka. Wszystkie elementy zakupione w Pasart.pl   cała przywieszka ma długość 8cm. Wykonana z kuli fimo i koralików szklanych.

przywieszka sutasz soutache


niedziela, 12 lutego 2012
Moje pierwsze sutaszowe kolczyki

Nooooo i wreszcie się stało... Zamówione w Pasarcie sznurki do sutaszu kilka dni przeleżały w szufladzie. Ich obecność u mnie w domu musiała się uprawomocnić... Teraz już wiem dlaczego tak cenne są takowe wyroby... Pięć godzin robiłam te kolczyki, jednego musiałam pruć i robić od nowa bo jakiś taki koślawy wyszedł i w cale nie przypominał wyglądem tego zrobionego wcześniej... Ale dzisiaj już jakoś bardziej mi to poszło i mogę się pochwalić. Co prawda nie jest to jeszcze idealny komplet, ale mam zamiar trenować jak najczęściej, bo strrrasznie mi się ta technika podoba. Kolczyki bardzo proste (w wyglądzie bo pod względem wykonania to nie bardzo, a może tak mi się zdaje, gdyż początkująca jestem??). Dodatkowo zastosowałam przywieszkę charms w postaci piór. Muszę się jeszcze zastanowić nad wykończeniem tylnej części kolczyków. Wiem, że filcem można wykończyć, ale może macie jakieś inne propozycje? Czekam na sugestie.

kolczyki soutache sutasz earrings