O autorze
Zakładki:
Często odwiedzane
Tu Kupuję
Ulubione blogi
Zwierzaki
Tagi
bramka email

Treść wiadomości

Twój podpis

Twój e-mail

Free Web Counter
niedziela, 30 października 2011
Czerwony komplet ze szkrzydłami

Czerwony komplet ze skrzydłami. Czerwone szklane kule oraz szklane koraliki w kolorze srebrno-czarnym wzbogacone przywieszkami skrzydłami.

Bransoletka z ozdobnym zapięciem.

zdjęcie robione bez lampy pokazuje najbardziej zbliżony kolor do oryginału. Z lampa wychodziły bardzo jasnoczerwone.

bransoletka kolczyki czerwone

bransoletka kolczyki czerwone

bransoletka kolczyki czerwone


Pomarańczowy komplet

Pomarańczowy komplet składający się z bransoletki i kolczyków. Wykonany z koralików crackle oraz z brokatowych kul, dodatkowo mini przekładki gwiazdki.

bransoletka i kolczyki pomarańczowe bracelet earrings orange


Bransoletka cold winter

Przez kilka dni było dosyć chłodno więc musiałam się przyodziać w króliczkowy bezrękawnik, na szczęście bezrękawnik jest ze sztucznego futerka więc żaden królik nie ucierpiał. A że wdzianko w bieli i delikatnej szarości to do niego powstała bransoletka ze szklanych i brokatowych kul oraz dodatków w postaci przekładek. Całość zmontowana na posrebrzanym łańcuszku z grubymi oczkami.

bransoletka cold winter bracelet


Bransoletka zielona i kolczyki green

Popełniłam zieloną bransoletkę, która przyciąga oko ze względu na duuuży kwiat przy dekoracyjnym zapięciu. Wykonana ze szklanych koralików w kolorze zielonym zamkniętych w drucianych sprężynkach w kolorze srebrnym. Długość około 22cm.

bransoletka zielona green bracelet

W podobnej wersji wykonałam kolczyki

kolczyki zielone green earrings

Przywieszki kwadrat

Przy okazji robienia przywieszki dla Ireny zrobiłam dwie dodatkowe z motywem kwadratowym. Jedna jest w kolorze wrzosów druga z dodatkiem czerwieni. Wykonane na lince jubilerskiej ze szklanych koralików crackle  oraz malowanych szklanych koralików z dodatkiem ażurowych kulek metalowych i przekładek.

przywieszka kwadrat

przywieszka kwadrat

Imieninowa przywieszka dla Ireny

Niedawno imieninowały się Irenki, i dla jednej mojej powstała przywieszka. Delikatna na lince jubilerskiej pasuje do łańcuszka i do sznurka :D

przywieszka z liściem

przywieszka z liściem


Candy u Graszynki

 Informuje o candy u Graszynki, więcej info tutaj.

candy u Graszynki

Podkładki z oliwkami

Na specjalne zamówienie wykonałam podkładki, które obdarowanej miały przypominać o kilkumiesięcznym pobycie we Włoszech. Zamawiająca była pod wrażeniem, mam nadzieję, że obdarowana również :)

Podkładki mają wymiar 10x10cm polakierowane lakierem półmatowym.

podkładki z oliwkami


środa, 26 października 2011
Bransoletka czerwona na gumce

Bransoletka wykonana na zamówienie, dla dziewczynki. Kolorystyka czerwona, bransoletka mniejsza niż standard, żeby nie spadła z nadgarstka. Pomyślałam więc, że może zrobię ją na gumce. I tak jak pomyślałam tak tez zrobiłam. Koraliki drewniane oraz crackle.

bransoletka czerwona kule drwno i cracle red bracelet wood and cracle


Jesienny komplet c.d. urodzinowego prezentu

Oto ciąg dalszy urodzinowego prezentu dla Izy. Do breloczka z motylkiem charms dokoptował w tym samym czasie komplet w jesiennych kolorach. Komplet składa się z naszyjnika i kolczyków. Kolczyki są bardzo proste - na sznurku woskowanym zawieszone są kulki cracle w soczystych kolorach brązu czerwieni i żółci do tego cracle bezbarwny. Naszyjnik to połączenie kolorów brązu, czerwieni, żółci i bieli. Kule zawieszane na posrebrzanym łańcuszku wzmocnionym linką jubilerską. Do tego przywieszka liść. Łańcuszek zawieszony na sznurku woskowanym w kolorze czarnym. Można regulować długość sznurków poprzez zawiązanie na nich węzłów.

naszyjnik jesienny koraliki cracle autumn necklis cracle

naszyjnik jesienny koraliki cracle autumn necklis cracle

naszyjnik jesienny koraliki cracle autumn necklis cracle

naszyjnik jesienny koraliki cracle autumn necklis cracle

naszyjnik jesienny koraliki cracle autumn necklis cracle


 
1 , 2 , 3 , 4