O autorze
Zakładki:
Często odwiedzane
Tu Kupuję
Ulubione blogi
Zwierzaki
Tagi
bramka email

Treść wiadomości

Twój podpis

Twój e-mail

Free Web Counter
piątek, 30 września 2011
Kacper

Oto nasz pupil, cała rodzinka niezmiernie go kocha, pod warunkiem, że nie budzi w nocy ha ha...

Kacper to śpioch, żarłok i koralikowy pomagacz, zawsze uczestniczy w robieniu biżuterii i wszędzie zostawia swoje kłaczki :)

Tutaj w odsłonie "na dziewczyńskim kocyku"

kacper


Przywieszka

Kolejna przywieszka z kwiatem, kwiat duży bo około 3 cm średnicy i ciężki, ale to akurat nie przeszkadza w noszeniu, a dzięki ciężarowi może służyć w ewentualnej obronie przed napastnikiem ;) hi hi

do zrobienia przywieszki wykorzystałam szklane kulki malowane oraz spectra w kolorze srebrnym i małe cracle. Najlepiej powiesić je na sznurku woskowanym, łańcuch za bardzo odciągałby uwagę od przywieszki.

przywieszka czerń srebro z kwiatem


Brelok z gitarą

Ozdoba do kluczy dla gitarowej maniaczki...chyba nic więcej nie dodam. No, może tylko tyle, że wykonana jest ze szklanych koralików cracle, spectra i opalizujących, tonacja utrzymana w czerni i złocie. Przywieszka charms gitara.

brelok gitara


czwartek, 29 września 2011
Urodzinowa kartka

Kartka urodzinowa, która przewędrowała w kopercie przez całą Polskę, bo aż z Dzierżoniowa do Szczecina. Kawał drogi, ale chyba wytrzymała, gdyż nie było reklamacji. Specjalne zamówienie dla Specjalnej Jubilatki.

happy birthday urodzinowa kartka


Ślubne kartki

Aby nie zanudzać tak bardzo biżuterią, wrzucam fotkę z kartkami ślubnymi na zamówienie, Format A5 złożone na pół, trochę quillingu i już są...

kartki ślubne

środa, 28 września 2011
Kwiaty w pracy

Siedzę w pracy i jak nie ma klientów to knuję i kombinuję...I z takiego knucia wyszło mi coś takiego...Gałązka, krepina i klej Magic, trochę szperania w necie i znalazł się również pomysł...

biały kwiat krepina

biały kwiat krepina

niedziela, 18 września 2011
Komplet dla odważnej

Komplet dla odważnej kobiety, czerwień biel i skrzydła. Użyłam przeźroczystych korali cracle w kolorze bieli i czerwonych spectra oraz małych koralików w krwistej czerwieni, skrzydlate przekładki dodają całości "pazura". Kolczyki mają większe skrzydła co sprawia że kolczyk jest dosyć długi. Kolczyki dla kobiet wprawionych w noszeniu kolczyków, gdyż są dosyć ciężkie.

komplet czerwień i biel

Czarna bransoletka

Coś dla kobiet lubiących prostotę i czerń. Bransoletka wykonana ze szklanych koralików w różnych kształtach wzbogacona dwiema dużymi szklanymi kulami w kolorze srebra. Przekładki kwadratowe i przywieszki dodają lekkości. Bransoletka wykonana na lince jubilerskiej. Długość około 21cm, ale nie jestem pewna w 100% gdyż poszła na sprzedaż zanim zdążyłam ją zmierzyć ;)

bransoletka czerń i srebro

Przywieszka z turkusów

Kolejny mój wytwór to przywieszka z turkusowych koralików, wzbogacona przekładkami z różyczek i koralikami cracle oraz małymi w jasno-niebieskiej barwie. Wykonana na lince jubilerskiej.

przywieszka turkus


Komplet dla...

Już jakiś czas temu dostałam zamówienie od moich przyjaciółek na komplet biżu w kolorze turkusu. Do wykonania obu kompletów użyłam koralików cracle i dodatków takich jak przekładki i inne koraliki. Irena dostała naszyjnik i kolczyki a Mariola do takiego zestawu ma jeszcze bransoletkę.

komplet dla Ireny

komplet niebieski

komplet dla Marioli

komplet niebieski

komplet niebieski

komplet niebieski

 
1 , 2