O autorze
Zakładki:
Często odwiedzane
Tu Kupuję
Ulubione blogi
Zwierzaki
Tagi
bramka email

Treść wiadomości

Twój podpis

Twój e-mail

Free Web Counter
sobota, 18 lutego 2012
Sutaszowa przywieszka

Moja pierwsza sutaszowa przywieszka. Wszystkie elementy zakupione w Pasart.pl   cała przywieszka ma długość 8cm. Wykonana z kuli fimo i koralików szklanych.

przywieszka sutasz soutache


poniedziałek, 13 lutego 2012
CANDY

Ogłaszam CANDY... Już niedługo minie rok odkąd piszę blog i pomyślałam, że nietaktem byłoby nie obdarować kogoś z tej okazji :))

W związku z tym ogłaszam candy. I jak zwykle zasady są takie jak zawsze. Trzeba zostawić koment pod wpisem z chęcią wzięcia udziału w losowaniu. Adres dostawy w Polsce, za granicę nie wysyłam. Na swoim blogu należy dać info na temat mojego Candy i wstawić link i zdjęcie. Osoby nieposiadające bloga, a chcące wziąć udział w zabawie również mogą to zrobić, muszą jednak w komentarzu wpisać do siebie adres mailowy. 

Losowanie odbędzie się 1 marca :) tak więc niewiele czasu mamy na zabawę

do wygrania serwetki, kieliszki na jajka do decoupage, elementy do zrobienia biżuterii: koraliki szklane i drewniane, drut pamięciowy, szpilki, bigle, przekładki, szydełkowe podkładki itd...

candy violinowepasjeniedziela, 12 lutego 2012
Moje pierwsze sutaszowe kolczyki

Nooooo i wreszcie się stało... Zamówione w Pasarcie sznurki do sutaszu kilka dni przeleżały w szufladzie. Ich obecność u mnie w domu musiała się uprawomocnić... Teraz już wiem dlaczego tak cenne są takowe wyroby... Pięć godzin robiłam te kolczyki, jednego musiałam pruć i robić od nowa bo jakiś taki koślawy wyszedł i w cale nie przypominał wyglądem tego zrobionego wcześniej... Ale dzisiaj już jakoś bardziej mi to poszło i mogę się pochwalić. Co prawda nie jest to jeszcze idealny komplet, ale mam zamiar trenować jak najczęściej, bo strrrasznie mi się ta technika podoba. Kolczyki bardzo proste (w wyglądzie bo pod względem wykonania to nie bardzo, a może tak mi się zdaje, gdyż początkująca jestem??). Dodatkowo zastosowałam przywieszkę charms w postaci piór. Muszę się jeszcze zastanowić nad wykończeniem tylnej części kolczyków. Wiem, że filcem można wykończyć, ale może macie jakieś inne propozycje? Czekam na sugestie.

kolczyki soutache sutasz earrings


Bransoletkek ciąg dalszy

Kolejna bransoletka na łańcuszku. Szklane kule crackle, spectra, powlekane i gniecione różnej wielkości. długość bransoletki 21 cm.

bransoletka koraliki bracelet


Kolczyki

Trzy pary prostych kolczyków. Jedna para to kolczyki zawijane fimo, dwie pozostałe to szklane kule spectra i duża krawatka, do tego delikatne nakładki.

kolczyki fimo koraliki

kolczyki fimo koraliki


Limonkowy czar...

Tak ponuro i zimno na dworze...postanowiłam więc trochę rozweselić zimę kolorem limonkowym. Soczysta zieleń przyciąga oko i ociepla otoczenie. Naszyjnik wykonany ze szklanych kul spectra, kul powlekanych oraz drobnych crackle. Do tego ażurowe kulki i delikatne nakładki na większych koralikach. Całość nawleczona na linkę jubilerską. Przy zapięciu wykorzystałam bazy do kolczyków :)

naszyjnik koraliki szklane

naszyjnik koraliki szklane


Red hot chili pepper

Delikatna bransoletka na białym sznurku woskowanym. Spodobała mi się przywieszka charms i od razu pomyślałam o tym, by połączyć ją razem ze szklanymi koralikami w czerwonym kolorze. Ostra bransoletka :)

bransoletka koralikowa i charms bracelet red hot chili pepper

bransoletka koralikowa i charms bracelet red hot chili pepper


Serca, serduszka...

Już niedługo święto zakochanych...z tej okazji trzasnęłam kilka serc i serduszek dekupażowych :)

walentynkowe serce decoupage

walentynkowe serce decoupage

walentynkowe serce decoupage

walentynkowe serce decoupage


piątek, 10 lutego 2012
Candy u Ewinki

Półroczkowe Candy u Ewinki :) 

candy u Ewinki


środa, 08 lutego 2012
Komplet zgniecione jagody

Komplet składający się z bransoletki i naszyjnika wykonany na lince jubilerskiej. Do zrobienia zestawu użyłam szklanych koralików perłowych oraz gniecionych i delikatnych przekładek. Bransoletka ma ozdobne zapięcie z kwiatuszkiem.

bransoletka i naszyjnik hand made koraliki

bransoletka i naszyjnik hand made koraliki

bransoletka i naszyjnik hand made koraliki

bransoletka i naszyjnik hand made koraliki


 
1 , 2